درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز اخبار اجتماعی پرونده در نوبت رسیدگی! ، بی‌خبری از متهم فراری و ۴۰۰ میلیاردی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان

رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان راجع به اینکه آیا گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق هنوز در صحن علنی بررسی نشده‌است، گفت: کمیته تحقیق و تفح

پرونده در نوبت رسیدگی! ، بی‌خبری از متهم فراری و ۴۰۰ میلیاردی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان

بی خبری از متهم فراری و ۴۰۰ میلیاردی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان/ پرونده در نوبت رسیدگی!

عبارات مهم : صندوق

رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان راجع به اینکه آیا گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق هنوز در صحن علنی بررسی نشده هست، گفت: کمیته تحقیق و تفحص در رابطه با این پرونده به وظیفه اش عمل کرده و گزارش را به هیات رییسه ارجاع داده هست. صد ها مورد پرونده در نوبت پیگیری قرار دارند و نمی شود؛ گفت که کدام اولویت دارد.

به گزارش ایلنا، بعد از گذشت حدود ۲ ماه از ارجاع گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به هیات رییسه مجلس، ولی هنوز این پرونده در صحن علنی قرائت نشده هست، پرونده ای که بنا به گفته رییس کمیسیون آموزش مجلس سنگین ترین پرونده اقتصادی بعد از انقلاب بوده است و یکی از متهمان آن با بدهی ۴۰۰ میلیاردی از کشور عزیزمان ایران گریخته هست، از همین رو تسریع در پیگیری به این پرونده امری مهم محسوب می شود.

پرونده در نوبت رسیدگی! ، بی‌خبری از متهم فراری و ۴۰۰ میلیاردی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان

جبار کوچکی نژاد، مدیر کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، راجع به آخرین اوضاع متهمِ فراریِ ۴۰۰ میلیاردی در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار داشت: اطلاعی ندارم؛ ایشان وکیل دارد و دنبال کار هایشان و اسناد مورد نیاز است و نمی دانم که این فرد آیا برمی گردد و بدهی خود را بعد می دهد یا خیر.

وی با اشاره به اینکه این عنوان مربوط به قوه قضاییه است که پیگیر فرار این متهم باشد، گفت: قوه قضاییه باید نسبت به برگرداندن این فرد اقدام کند.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان راجع به اینکه آیا گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق هنوز در صحن علنی بررسی نشده‌است، گفت: کمیته تحقیق و تفح

رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان راجع به آخرین اوضاع افراد بازداشت شده است در این پرونده و آزادی آن ها، گفت: اطلاعات افراد بازداشتی در اختیار مرجع قضایی است.

کوچکی نژاد راجع به اینکه آیا گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق هنوز در صحن علنی بررسی نشده هست، گفت: ما گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق را تهیه کردیم و به هیات رییسه جهت قرائت در صحن ارسال کردیم و اطلاعی نداریم که چه زمانی قرار هست، بررسی شود.

سید حمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش نیز در پاسخ به این پرسش که یکی از متهمان مالی این پرونده از کشور عزیزمان ایران خارج شده است هست، ولی با توجه به اهمیت این پرونده و ارقام بدهی های مطرح شده است در آن، آیا روند بررسی این پرونده در صحن علنی سرعت نمی گیرد؟ گفت: کمیته تحقیق و تفحص در رابطه با این پرونده به وظیفه اش عمل کرده و گزارش را به هیات رییسه ارجاع داده هست. صد ها مورد پرونده در نوبت پیگیری قرار دارند و نمی شود؛ گفت که کدام اولویت دارد.

پرونده در نوبت رسیدگی! ، بی‌خبری از متهم فراری و ۴۰۰ میلیاردی پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان

وی افزود: مراجع نظارتی جدا از هیات تحقیق و تفحص، به پرونده ورود کرده اند و اگر نیاز به اقداماتی باشد، آن مراجع کار خودشان را انجام داده و یا می دهند.

سخنگوی کمیسیون آموزش اضافه کرد: علت طولانی شدن پیگیری به پرونده در صحن علنی، روال عادی اداری هست؛ البته به زودی گزارش در صحن علنی قرائت می شود و امیدوارم سریع تر به مراجع ذی ربط ارجاع داده شود.

واژه های کلیدی: صندوق | پرونده | فرهنگیان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog