درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز اخبار حوادث جزییات قتل دختر ۲۷ ساله به دست مرد آشنا

مرد تعمیرکار در جریان بازجویی های پلیسی اعتراف کرد دختر جوان را به خاطر طلب ۴۵ میلیون تومانی به قتل رسانده است. 

جزییات قتل دختر ۲۷ ساله به دست مرد آشنا

جزییات قتل دختر ۲۷ ساله به دست مرد آشنا

عبارات مهم : اداره

مرد تعمیرکار در جریان بازجویی های پلیسی اعتراف کرد دختر جوان را به خاطر طلب ۴۵ میلیون تومانی به قتل رسانده هست.

به گزارش مهر ۱۲ آبان مردی با مراجعه به دادسرای جنایی عنوان داشت که دخترش ساعت ۱۲ هشتم آبان از منزل خارج شده است و بعد از آن مراجعتی به منزل نداشته هست.

پدر فقدانی در اظهاراتش اضافه کرد: دخترم ویدا ۲۷ ساله جهت انجام امورات کاری از منزل بیرون رفت. تا ساعت ۱۲ همان روز با بنده در تماس تلفنی بود که به یکباره گوشی تلفن همراهش خاموش شد و دیگر هیچگونه اطلاعی از وی نداریم.

جزییات قتل دختر ۲۷ ساله به دست مرد آشنا

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان “فقدان افراد” و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

با شروع تحقیقات، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اطلاع پیدا کردند که ویدا با یکی از دوستان خانوادگی اش جهت بردن خودروی سواری پرایدش به تعمیرگاه قرار ملاقات دارد. در تحقیقات از خانواده ویدا مشخص شد که او با یکی از دوستان خانوادگی ارزش به نام فرزاد. ۴۴ ساله تماس داشته و به علت نقص ماشین پرایدش، با فرزاد جهت بردن ماشین به تعمیرگاه قرار ملاقات گذاشته است.

مرد تعمیرکار در جریان بازجویی های پلیسی اعتراف کرد دختر جوان را به خاطر طلب ۴۵ میلیون تومانی به قتل رسانده است. 

با شناسایی فرزاد، تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت؛ او بعد از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی، در بیانات اولیه منکر هرگونه اطلاع از آینده ویدا شد، ولی آخر در ساعت ۱۲ روز گذشته لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل ویدا اعتراف کرد.

متهم در اعترافاتش در خصوص انگیزه و نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: ویدا به بهانه سرمایه گذاری در یک پروژه اقتصادی، مبلغ ۴۵ میلیون تومان از من پول قرض کرده بود؛ قرار بود تا این مبلغ را در کمترین وقت به بنده بازپس بدهد، ولی او هر بار بهانه ای می آورد و وقت دیگری را جهت دادن بدهی اش اعلام می کرد تا اینکه این وقت به یک سال رسید. طی این مدت متوجه شدم که او از افراد دیگری نیز به همین شیوه و شگرد اقدام به گرفتن پول کرده هست.

متهم در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت: صبح هشتم آبان با ویدا در فلکه دوم صادقیه قرار ملاقات داشتم. شب قبل از آن زمانی که با ویدا قرار گذاشته بودم، تصمیم گرفته بودم تا به هر شکل ممکن پول خودم را از وی بگیرم و اگر موفق به این کار نشدم، ویدا را به قتل رسانم. زمانی که ویدا سوار ماشین شد به سمت جلال آل احمد حرکت کردم. در میانه ی راه راجع به وقت بازپس گرفتن طلب خود با ویدا صحبت کردم، ولی او باز هم وقت دیگری را اعلام کرد؛ در بین صحبت هایش متوجه شدم که قصد دارد تا مدتی از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج شود؛ دیگر تصمیم گرفتم تا تصمیم خودم را عملی کنم؛ پارچه ای را دورگردنش انداخته و او را خفه کرم.

جزییات قتل دختر ۲۷ ساله به دست مرد آشنا

متهم در خصوص محل رها کردن جسد نیز به کارآگاهان گفت: بی نشانه به راه خود ادامه می دادم تا اینکه به شهر تازه اندیشه رسیدم. بعد از مقداری چرخیدن در داخل شهر، مکان خلوتی را در محدوه بلوار وحدت پیدا کردم؛ جسد را در آنجا رها کرده و به سرعت دور شد؛ تا ساعت ۴ بامداد در حال چرخیدن در خیابان های پایتخت کشور عزیزمان ایران بودم و نهایتا به منزل برگشتم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت:با اعترافات صریح متهم به ارتکاب جنایت و رها کردن جسد در شهر اندیشه، بلافاصله هماهنگی مورد نیاز انجام و مشخص شد که جسد متعلق به مقتول به وسیله عوامل انتظامی در همان محل رها سازی جسد کشف و به عنوان ناشناس به پزشکی قانونی انتقال یافته شده است است.

مرد تعمیرکار در جریان بازجویی های پلیسی اعتراف کرد دختر جوان را به خاطر طلب ۴۵ میلیون تومانی به قتل رسانده است. 

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، در آخر این خبر گفت: با اعتراف صریح به ارتکاب جنایت، پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد تشکیل و متهم با قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته است

جزییات قتل دختر ۲۷ ساله به دست مرد آشنا

واژه های کلیدی: اداره | ایران | جنایت | تحقیقات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog