درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نقش مهناز افشار در مجموعه «گلشیفته» به آخر رسید

همزمان با توزیع قسمت هشتم از مجموعه خاص شبکه نمایش خانگی «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه‌کنندگی علی اکبر نجفی تصویربرداری نقش مهناز افشار در این مجموع

نقش مهناز افشار در مجموعه «گلشیفته» به آخر رسید

نقش مهناز افشار در مجموعه «گلشیفته» به آخر رسید

عبارات مهم : نمایش

همزمان با توزیع قسمت هشتم از مجموعه خاص شبکه نمایش خانگی «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی علی اکبر نجفی تصویربرداری نقش مهناز افشار در این مجموعه به آخر رسید.

به گزارش ایسنا، کار مهناز افشار که نقش راحله گلشیفته را در این مجموعه شبکه نمایش خانگی ایفا می کرد، با تصویربرداری سکانسی در بیمارستان گاندی به آخر رسید و از مجموعه عوامل سریال «گلشیفته» جدا شد.

تصویربرداری مجموعه کمدی اجتماعی «گلشیفته» که جهت پخش در شبکه نمایش خانگی تهیه شده است هست، از روز ٢٨ آذر ماه سال گذشته با حضور مهدی هاشمی در یزد شروع شد و این روزها در لوکیشنی در فرمانیه ادامه دارد.

این مجموعه در قالب طنز و با طعنه به نقش پررنگ اینترنت در زندگی امروز مردم، پرسشها و پرسشها زنان در جامعه را مورد بررسی قرار می دهد.

در خلاصه داستان قسمت هشتم مجموعه «گلشیفته» آمده است: سعیده به همراه هومن به دنبال بعد گرفتن منزل پدری هست. از آن طرف حبیب هم در تلاش است موانع ازدواجش با مرضیه را از پیش رو بردارد و کدورت های پیش آمده را برطرف کند، ولی با اتفاقات جدیدی روبه رو می شود.

مهدی هاشمی، مهناز افشار، سیامک انصاری، نازنین بیاتی، بهاره کیان افشار، امیر مهدی ژوله، محمد بحرانی، شیلا خداداد و نسیم ادبی با حضور هومن سیدی از بازیگران این مجموعه هستند.

همچنین پخش «گلشیفته» را موسسه سرو رسانه پارسیان برعهده دارد.

سایر عوامل تولید «گلشیفته» عبارتند از: نویسنده: خشایار الوند، مدیر تصویربرداری: امیر موسوی، طراح گریم: فاطمه کمالی و زهرا کمالی، طراح صحنه: آیدین ظریف، طراح لباس: فرحناز نادری، صدابردار: فرزام منطقی، بازیگردان: علی صلاحی، دستیار کارگردان: صالح غربی جوان، برنامه ریز: شکیل مظفری، دستیار تولید: محمدرضا دلنوازی، مدیر تدارکات: مجید لرسنجیان، منشی صحنه: مارال فتحی، عکاس: جلال حمیدی، مشاور پروژه: مهران برومند، مشاور رسانه ای: مریم قربانی نیا، مشاور تبلیغات: سپیده هاشمی، مجری طرح و مدیر تولید: حسن مصطفوی، جانشین تهیه کننده: مهدی یاری و سرمایه گذار: صادق یاری.

نقش مهناز افشار در مجموعه «گلشیفته» به آخر رسید

واژه های کلیدی: نمایش | مجموعه | گلشیفته | شبکه خانگی | مهدی هاشمی | مهناز افشار | بهاره کیان افشار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog