درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری همبازی شدن ستاره‌های «من پیش از تو» و «۵۰ طیف»

دو بازیگر مرد مهم فیلم‌های پرفروش «من پیش از تو» و «۵۰ طیف خاکستری» در فیلمی به نام «منطقه مرزی» کنار هم قرار می‌گیرند. 

همبازی شدن ستاره‌های «من پیش از تو» و «۵۰ طیف»

همبازی شدن ستاره های «من پیش از تو» و «۵۰ طیف»

عبارات مهم : بازیگر

دو بازیگر مرد مهم فیلم های پرفروش «من پیش از تو» و «۵۰ طیف خاکستری» در فیلمی به نام «منطقه مرزی» کنار هم قرار می گیرند.

به گزارش ایسنا، «اسکرین دیلی» نوشت: «جیمی دورنان» بازیگر مجموعه فیلم های «۵۰ طیف خاکستری»، در تریلری اکشن به نام «منطقه مرزی» نقش برابر «سم کلافین» بازیگر مرد فیلم اقتباسی «من پیش از تو» را ایفا می کند.

«برایان کرک» که سریال هایی چون «بازی تاج و تخت» و «لوتر» را در کارنامه اش دارد، کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. گفته می شود «منطقه مرزی» که در دهه ۱۹۷۰ لندن روایت می شود، اثری شبیه به «مخمصه» مایکل مان خواهد بود. حق پخش این پروژه سینمایی هم اکنون در بخش بازار دو هر سال برلین عرضه شده است است.

همبازی شدن ستاره‌های «من پیش از تو» و «۵۰ طیف»

داستان این فیلم راجع به دو مردی است که در جریان درگیری های خونین بین ارتش جمهوری ایرلند و دولت بریتانیا، رو در روی هم قرار گرفته اند. فیلمبرداری این فیلم از فصل تابستان در لندن و دوبلین شروع می شود.

«رونان بنت» نویسنده فیلمنامه این اثر است و تهیه کنندگی آن به «کریس کوئن»، «ربکا براون» و «الن مولونی» سپرده شده است است.

دو بازیگر مرد مهم فیلم‌های پرفروش «من پیش از تو» و «۵۰ طیف خاکستری» در فیلمی به نام «منطقه مرزی» کنار هم قرار می‌گیرند. 

«جیمی دورنان» که با فیلم «۵۰ طیف خاکستری» در نقش برابر «داکوتا جانسون» به شهرت رسید، در فیلم های بعدی این سه گانه یعنی «۵۰ طیف تاریک تر» و «۵۰ طیف آزادی» هم ایفای نقش کرده. قسمت سوم این فیلم ها اخیرا به روی پرده رفته و در نخستین روزهای اکران ۱۴۰ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشته است.

این بازیگر ایرلندی که ۳۵ سال سن دارد، به زودی در فیلم «رابین هود: ریشه ها» دوباره روی پرده سینماها ظاهر می شود. او اخیرا قرارداد بازی در فیلمی به نام «جنگ خصوصی» را امضا کرده که در آن باید نقش برابر «رزاموند پایک» را ایفا کند.

«کلافین» ۳۱ ساله هم پیش از این در فیلم های «پایان سفر»، «بازی بقا» و «دزدان دریایی کارائیب» دیده شده، اخیرا در تریلر روانشناسانه «بلبل» بازی کرده است.

همبازی شدن ستاره‌های «من پیش از تو» و «۵۰ طیف»

واژه های کلیدی: بازیگر | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog