درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سهم سینماگران از فروش بلیت پخش فوتبال در سینما امروز مشخص می‌شود

دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران بیان کرد سهم فیلم ها از فروش بلیتِ پخش بازی های جام جهانی فوتبال در سینماها امروز اعلام خواهد شد.

سهم سینماگران از فروش بلیت پخش فوتبال در سینما امروز مشخص می‌شود

سهم سینماگران از فروش بلیت پخش فوتبال در سینما امروز مشخص می شود

عبارات مهم : خارجی

دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران بیان کرد سهم فیلم ها از فروش بلیتِ پخش بازی های جام جهانی فوتبال در سینماها امروز اعلام خواهد شد.

سید ضیاء هاشمی دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران در گفتگو با مهر با اشاره به بررسی مساله سهم صاحبان فیلم هایی که در جام جهانی اکران شده است اند از فروش بلیت نمایش فوتبال در سینماها گفت: آمار و ارقام بلیت های فروخته شده است از نمایش مسابقه های فوتبال در جام جهانی با جزییات آماده شده است است و امروز یکشنبه سی و یکم تیر ماه به شورای عالی اکران ارایه می شود و در صورت تصویب، چگونگی پرداخت ها به صاحبان فیلم ها اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: جزییات این طرح کاملا بررسی شده است است و ما مشخص کرده ایم که چه فیلم هایی می توانند سهم ۵۰ درصدی خود از فروش بلیت بازی ها در سینما را دریافت کنند.

دبیر کمیته انضباطی کار گروه اکران بیان کرد: جهت پخش هر بازی، ۳ سانس نمایش را در نظر گرفته ایم که البته این امر جهت سانس های آخر تنها ۲ سانس در نظر گرفته می شود.

هاشمی در آخر راجع به پخش فیلم های خارجی در سینماها متذکر شد: مساله پخش فیلم های خارجی در کمیته انضباطی کارگروه اکران در حال بررسی است آیا که در حال حاضر کیفیت فیلم ها چندان قابل توجه نیست و کارگروه فیلم های خارجی باید به مساله کیفیت گزینش فیلم ها توجه کند. همچنین در تلاش هستیم تا وقت مناسب و بهتری جهت دیدن شدن زیاد فیلم های خارجی فراهم کنیم آیا که تنوع اکران از اهمیت بسیاری برخوردار است.

سهم سینماگران از فروش بلیت پخش فوتبال در سینما امروز مشخص می‌شود

واژه های کلیدی: خارجی | نمایش | فوتبال | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog