درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هر بازیکنی برود، بازهم پرسپولیس شانس قهرمانی است / کرمانی‌مقدم‌

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این کلوب با وجود همه رفت و آمدها، هر لحظه بزرگ است.

هر بازیکنی برود، بازهم پرسپولیس شانس قهرمانی است / کرمانی‌مقدم‌

کرمانی مقدم : هر بازیکنی برود، بازهم پرسپولیس شانس قهرمانی است

عبارات مهم : پیشکسوت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این کلوب با وجود همه رفت و آمدها، هر لحظه بزرگ است.

مرتضی کرمانی مقدم، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرایط این تیم در فصل آتی مسابقه های لیگ برتر اظهار کرد: پرسپولیس نسبت به فصل گذشته چند مهره کلیدی خود را از دست داده و در این فصل کار مشکل پیش رو دارد. با این حال امیدواریم امسال هم سال خوبی جهت پرسپولیس باشد. پرسپولیس در سال های گذشته هم در مقاطعی تیم کم مهره و ضعیف بود ولی با تلاش و پشتکار توانست هم در استقلال پیروز باشد، هم فصل موفقی را پشت سر بگذارد و نتیجه های خوبی کسب کند. به هر حال امیدواریم با توجه به بازیکنانی که نیم فصل اضافه می شوند بتوانیم نتیجه های گذشته را تکرار کنیم. توصیه مهمی که می خواهم به آن اشاره کنم این است که هر بازیکنی از پرسپولیس برود و هرکسی هم بیاید، این تیم بزرگ است و هر لحظه شانس قهرمانی هست.

او در مورد بازیکنانی که در نیم فصل به تیم اضافه می شوند، اظهار کرد: بازیکنانی که در نیم فصل به تیم ملحق می شوند بازیکنان بزرگی هستند و به پرسپولیس کمک خواهند کرد ولی چون تا نیم فصل شرایط بازی کردن با پرسپولیس را ندارند یک مقدار وقت می برد تا با تیم هماهنگ شوند و چون بعضی از این بازیکنان شرایط بازی رسمی در نیم فصل را هم ندارند، از اوضاع مطلوب ارزش دور می شوند و افت می کنند. با این حال باید دید که در آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

هر بازیکنی برود، بازهم پرسپولیس شانس قهرمانی است / کرمانی‌مقدم‌

پیشکسوت پرسپولیس در مورد بازی با الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا گفت : واقعا در این بازی اصلا کار راحتی نداریم و اگر خدای نکرده نتوانستیم از مرحله یک چهارم نهایی افزایش کنیم هواداران ناراحت نباشند چون امسال با توجه به اتفاقات پیش آمده کار مشکل داریم ولی به بازی برگشت با حضور پرشور هواداران در ورزشگاه آزادی امیدواریم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این کلوب با وجود همه رفت و آمدها، هر لحظه بزرگ است.

واژه های کلیدی: پیشکسوت | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog