درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز اصفهان تجلیل از 9 معلم نمونه استانی و منطقه‌ای نطنز

مدیر آموزش‌وپرورش نطنز از تجلیل از 9 معلم نمونه استانی و منطقه‌ای نطنز در هفته بزرگداشت مقام معلم خبر داد.

تجلیل از 9 معلم نمونه استانی و منطقه‌ای نطنز

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علیرضا محمودی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اطراف تشریح برنامه های هفته معلم در نطنز اظهار کرد: معلمی شغل و حرفه نیست بلکه ذوق و هنر و توانمندی در حکومت کردن ایمان بر لوح جان و ضمیرهای پاک هست، معلمی موهبتی الهی است که خداوند متعال به پیامبران خویش ارزانی داشته و معلم ادامه دهنده راه انبیاء هست.

وی راجع به برنامه های خاص برگزاری سی و سومین یادواره شهید مطهری و بزرگداشت مقام معلم گفت: برگزاری مسابقه های متفاوت فرهنگی هنری و ورزشی، دیدار با پیشکسوتان و غبارروبی گلزار شهدا ازجمله برنامه های این هفته بشمار می رود.

مدیر آموزش وپرورش نطنز افزود: با کمک فرماندار، طی مراسمی با حضور بازیگر نقش شهید مطهری در سریال معمای شاه یعنی رسول توکلی از بازنشستگان، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان تجلیل خواهد شد.

وی از برگزاری همایش بزرگ مروج سلامت در هفته بهداشت نیز خبر داد و گفت: در این همایش که با حضور مسؤولان استانی برگزار شد، از مدیران پنج مدرسه شهرستان نطنز و مسؤول سلامت نوجوانان و جوانان قدردانی شد.

تجلیل از 9 معلم نمونه استانی و منطقه‌ای نطنز

محمودی از تجلیل معلمان نمونه استانی و منطقه ای خبر داد و خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل ارسالی اداره کل آموزش وپرورش استان و شرکت معلمان واجد شرایط در این طرح بعد از جمع بندی امتیازات و با توجه به سهمیه ابلاغی 3 نفر از همکاران فرهنگی به عنوان نمونه استانی معرفی و همچنین 6 نفر از همکاران به عنوان نمونه منطقه ای از آن ها در این هفته تجلیل خواهد شد.

وی در معرفی معلمان نمونه بیان کرد: پروین صالحی مدیر دبیرستان سمیه به عنوان نمونه استانی، اشرف کریم قصبه مدیر دبستان مرتضایی فرد به عنوان نمونه منطقه ای، عصمت کشمیری آموزگار دبستان مظاهری به عنوان معلم نمونه استانی، لعیا قاسمی، ناهید علی رحیمی، عباس خجسته و علی قنایی به عنوان معلمان نمونه منطقه ای، مهدی صادقی به عنوان معلم یار نمونه استانی و جواد حاجی سلطانی به عنوان معلم یار نمونه منطقه ای گزینش شدند.

عبارات مهم : معرفی

مدیر آموزش‌وپرورش نطنز از تجلیل از 9 معلم نمونه استانی و منطقه‌ای نطنز در هفته بزرگداشت مقام معلم خبر داد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: معرفی | معلمان | استانی | برنامه | برگزاری | همکاران | اصفهان | تجلیل از معلمان نمونه استانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog