درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز بین‌الملل 90 درصد دیوار امنیتی بغداد کامل شده است است

عضو کمیته امنیتی شورای استان بغداد گفت که 90 درصد دیوار امنیتی پایتخت عراق به اتمام رسیده هست.

90 درصد دیوار امنیتی بغداد کامل شده است است

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛‘سعد المطلبی’ عضو کمیته امنیتی شورای استان بغداد گفت: دیوار امنیتی بغداد به طول 95 کیلومتر و با مساحت ده ها کیلومتر، پایتخت عراق را از چهار سو احاطه کرده و در حال حاضر مراحل نهایی آن در شرف انجام است.
دولت عراق با طراحی و احداث این دیوار امنیتی قصد دارد، پایتخت را از تیررس حملات تروریستی مستمر در داخل شهر خارج کند. با اجرای نهایی این طرح، کلیه خودروهای ورودی می بایست از دروازه های تعیین شده است در فواصل معین که به وسایل الکترونیکی خاص بازرسی از جمله سونار مجهز می باشند، عبور کنند.

عبارات مهم : بغداد
به گفته سعد المطلبی، 10 درصد باقی مانده دیوار بغداد، در حوزه اداری استان واسط است که با توجه به عبور رودخانه دجله از این منطقه، یکسری پرسشها جزئی وجود دارد که با حل این مشکلات، طرح دیوار امنیتی بغداد به اتمام می رسد.

المطلبی اضافه کرد که با راه اندازی دیوارهای الکترونیکی و پست های ایست و بازرسی در ورودی های مشخص شده است در فواصل متفاوت دیوار بغداد، فعالیت دیوار امنیتی عملا شروع خواهد شد.
این عضو کمیته امنیتی در شورای استان راجع به علت اصلاح شرایط امنیتی بغداد در مدت اخیر گفت که بخش زیادی از آن به تلاش های اطلاعاتی دستگاه های امنیتی بر می گردد.
سعد المطلبی افزود که دستگاه های امنیتی از حیث فعالیت های اطلاعاتی بطور محسوسی پیشرفت داشته اند و اهداف از پیش تعیین شده است در بخش ها و روستاهای اطراف بغداد و راه های انحرافی و زراعی که تروریست ها از آن جهت نفوذ به بغداد بهره می بردند، شناسایی شده است اند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بغداد | دیوار | دستگاه | رای نهایی | الکترونیکی | بین الملل | عراق | بغداد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog