درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز سیاسی دعوت دبیر شورای عالی امنیت ملی از آحاد مردم جهت شرکت در انتخابات

علی شمخانی از آحاد مردم کشور عزیزمان ایران جهت حضور در دوازدهمین دوره انتخابات مدیر جمهوری دعوت به عمل آورد.

دعوت دبیر شورای عالی امنیت ملی از آحاد مردم جهت شرکت در انتخابات

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی با اشاره به نقش و اهمیت همکاری مردمی در تقویت امنیت کشور گفت؛ جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در این عرصه در منطقه پیشتاز است و قطعاً بخش زیادی از امنیت پایدار کشور مرهون نظام مردم سالاردینی است.

عبارات مهم : امنیت

علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی با اشاره به نقش و اهمیت همکاری مردمی در تقویت امنیت کشور گفت؛ جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در این عرصه در منطقه پیشتاز است و قطعاً بخش زیادی از امنیت پایدار کشور مرهون نظام مردم سالاردینی است.

وی افزود؛ مهم‏ترین شاخصه همکاری سیاسی مردم که یکی از نمادهای آن انتخابات است تضمین و ارتقاء رشد سیاسی جامعه ودر عین حال حفظ ثبات سیاسی هست.

شمخانی با بیان اینکه فضای آزاد گفتگوها، مناظرات و صحبت های در انتخابات، فرصتی جهت زیاد کردن سطح آگاهی عمومی جامعه فراهم آورد تاکید کرد؛ رشد آگاهی موجب ایفای نقش مردم جهت حفظ و ارتقاء منافع ملی و به دنبال آن امنیت ملی می گردد.

امیر دریابان شمخانی با تاکید بر آمادگی و هماهنگی کامل مجموعه دستگاههای اجرایی، نظارتی و انتظامی جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه و امن گفت؛ بسیاری از کشورهای منطقه متاسفانه فاقد نظام های با اعتبار مردمی و انتخابات آزاد هستند و یا با رفتارهای امنیتی و پلیسی تلاش در حفظ قدرت هیئت حاکمه دارند که این مسئله آسیب پذیری آن ها در برابر تهدیدات را زیاد کردن داده است

دبیر شورای عالی امنیت ملی خاطر نشان ساخت؛ همکاری مردم در عرصه مناسبات خارجی نیز موجب زیاد کردن اقتدار سیاسی، امنیتی، دفاعی و اعتبار مهم استیفای حقوق ملی در عرصه بین المللی می شود

وی افزود؛ تحکیم و گسترش وحدت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و تقویت پیوندهای مردمی و نظام حاکم در مقابله با تهدیدات یکسان کارآمدترین سلاح است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تشریح اهداف امنیت ملی کشور از جمله حفظ استقلال و تمامیت ارضی، تحقق رفاه مردم و ثبات کشور و حفظ و اشاعه ارزش‏های ملّی و اقتصادی تاکید کرد؛ تامین اهداف عالیه نظام و تلاش جهت پاسخگویی به مطالبات مردمی در عرصه های متفاوت تن ها با اعتبار رای مردم و حضور موثر آنان در تمام عرصه ها امکان پذیر است.

علی شمخانی گفت؛ حضور گسترده مردمی در راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس و پاسخ کوبنده آن ها به تهدیدات آمریکا و رژیم صهیونیستی هر ساله دارای نتیجه های ملموسی در حوزه امنیت ملی و عقب نشینی دشمن های از مواضع و ادعاهای خود بوده است و حضور در انتخابات نیز پیامی بسیار محکم در تقویت بنیه انقلاب اسلامی و ناامید سازی دشمن های دارد.

نماینده مقام معظم رهبری در آخر از عموم مردم شریف کشور عزیزمان ایران درخواست نمود که با لبیک به خبر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، چون هر لحظه با حضوری حماسی دانتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و دِه شرکت نموده و پشتیبانی قاطع خود را از نظام اسلامی و کشور عزیزمان ایران سرافراز به رخ جهانیان بکشند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | سیاسی | اسلامی | انتخابات | شورای اسلامی | انقلاب اسلامی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog