درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز سیستان و بلوچستان بیش از 2 هزار شعبه اخذ رای جهت انتخابات دراستان تعیین شد

رئیس اداره انتخابات استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 2 هزار و 218 شعبه اخذ رای دراستان جهت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراه

بیش از 2 هزار شعبه اخذ رای جهت انتخابات دراستان تعیین شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،محمد سرایانی مدیر اداره انتخابات استانداری اظهار داشت: جهت انتخابات دوره قبل هزار و 900 شعبه اخذ رای در سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده است بود که در این دوره شاهد 318 شعبه تازه هستیم.
وی گفت: هزار و 284 شعبه در این دوره از انتخابات به صورت سیار و 934 شعبه نیز در مناطق پرجمعیت به صورت ثابت کار جمع آوری آرای مردم را برعهده دارند.

عبارات مهم : اداره

سرایانی ادامه داد: از مجموع شعب اخذ رای در این دوره 318 شعبه در زاهدان، 80 شعبه در میرجاوه، 109 شعبه در زابل، 90 شعبه در زهک، 92 شعبه در هیرمند، 56 شعبه در نیمروز، 53 شعبه در هامون، 133 شعبه در خاش، 151 شعبه در سراوان و 80 شعبه در سیب و سوران مستقر است.
رئیس اداره انتخابات استانداری سیستان و بلوچستان 61 شعبه در مهرستان، 182 شعبه در ایرانشهر، 66 شعبه در دلگان، 186 شعبه در سرباز، 49 شعبه در فنوج، 60 شعبه در قصرقند، 145 شعبه در نیکشهر، 234 شعبه در چابهار و 73 شعبه در کنارک را از دیگر شعب اخذ رای جهت این دوره برشمرد.
سرایانی افزود: پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در سه شهر زابل، ایرانشهر و چابهار استان به صورت تمام مکانیزه برگزار خواهد شد.
وی اظهار داشت: علت گزینش این سه شهر جهت برگزاری تمام الکترونیکی انتخابات بهتر بودن زیرساخت های مخابراتی آنها نسبت به دیگر شهرهای استان بوده است.
وی افزود: نتیجه های انتخابات به روش تمام مکانیزه در این سه شهر بررسی و کاستی ها برطرف می شود تا این روش جهت انتخابات دوره های بعدی در سایر شهرهای استان نیز اجرا شود.
رئیس اداره انتخابات استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 2 میلیون تعرفه رای جهت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه و 2 میلیون تعرفه برگ رای جهت انتخابات ریاست جمهوری این دوره در اختیار استان قرار گرفته است که بزودی کار توزیع آنها بین شهرستان ها شروع می شود.
فرصت تبلیغات نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه از 21 اردیبهشت ماه شروع و تا ساعت 8 صبح روز 28 اردیبهشت به اتمام می رسد.
تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از اول اردیبهشت ماه شروع شده است هست.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه همزمان 29 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: اداره | اردیبهشت | انتخابات | سیستان و بلوچستان | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی | بیش از | 2هزار شعبه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog