درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز فضای مجازی فیلم ، آیا سرعت اینترنت دریافتی بازدیدکنندگان از مخابرات پایین است؟ ، چگونه

افزار | ماشین | پنجره | افزاری | بدافزار | مخابرات | دنیای مد | استفاده | مخابرات | اینستاگرام | دنیای فناوری

فیلم ، آیا سرعت اینترنت دریافتی بازدیدکنندگان از مخابرات پایین است؟ ، چگونه

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ اگر در طول روز وقت خواندن و دنبال کردن اخبار فناوری را نداشتید مهمترین اخبار این حوزه را در این خبر به صورت مختصر و بافایده مطالعه کنید.
بر اساس اعلام مرکز ماهر؛

  • باج افزار Wanna Cry طی سه روز گذشته 2000 رایانه تازه را آلوده کرد

عبارات مهم : افزار
علیرغم اطلاع رسانی های وسیع و ارائه راهنمایی های مورد نیاز جهت برطرف آسیب پذیری مرتبط با حمله باج افزار Wanna Cry، به علت تعلل بعضی از شرکت ها و کاربران، این باج افزار طی سه روز گذشته، دو هزار قربانی تازه را در کشور به دام انداخت.

بر اساس اعلام مرکز ماهر، متأسفانه شاهد تعلل بازدیدکنندگان و بعضاً مدیران فناوری اطلاعات شرکت ها، دستگاه ها، و شرکت ها در زمینه رعایت توصیه های ایمنی جهت جلوگیری از نفوذ باج افزار Wanna Cry بوده و این امر موجب رسیدن تعداد قربانی های این باج افزار به چهار هزار رایانه در کشور شد.

هفته گذشته، باج افزاری تحت عنوان wannacrypt با توانایی خود انتشاری در شبکه کشورها شیوع یافت که بر اساس رصدهای انجام شده است به وسیله مرکز ماهر، این بدافزار در سطح شبکه کشور ما نیز رصد شد و در چند روز نخستین به حدود دو هزار قربانی رسید، ولی با اطلاع رسانی به موقع انجام شده است و عملیاتی شدن اقدام های لازم، این عنوان در کشور کنترل و گزارش های آلودگی به آن به شدت کم کردن یافت.

اطلاعات زیاد در مورد این باج افزار را اینجا دنبال کنید.
پاسخ به سوالات کاربران؛
چگونه پنجره های هنگ کرده را در ویندوز ببنیدم؟
به جای استفاده از Task Manager می توانید با ترفندی راحت تر پنجره های هنگ کرده در ویندوز را ببندید.
حتما جهت شما هم پیش آمده است که هنگام کار با ویندوز به علت سرعت پایین و باز کردن چندین برنامه همزمان سیستم هنگ کرده و شما مجبور به بستن بعضی برنامه ها هستید، جهت این کار باید از Task Manager استفاده کنید لیکن در حالت عادی با کلیک بر روی علامت ضربدر نمی توان پنجره ها را بست.

در این خبر قصد داریم به شما راهکاری را ارائه دهیم تا به جای استفاده از Task Manager با اجرای یک فایل پنجره برنامه هایی که هنگ کرده اند را به آسانی ببندید. این تکنیک بر روی تمامی نسخه های ویندوز اجرا می شود.

برای آموختن مراحل این تکنیک پرکاربرد اینجا کلیک کنید
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛

  • چرا سرعت اینترنت دریافتی بازدیدکنندگان از مخابرات پایین است؟
در طول وقت مراکز محدود و کابل های مسی ضخیم انتقال یافته کننده جریان جای خود را به مراکز زیاد با فاصله کم و سیم های نازک تر دادند.
از خطوط pcm چه می دانید
سرویس ADSL شما با چندینه نفر SHARE شده است هست؛ جمله ای که گاه بعضی از متقاضیان در پاسخ علت پایین بودن سرعت اینترنت از سوی شرکت مخابرات دریافت می کنند، ولی عنوان از چه قرار است؟ علت این کندی خطوط اشتراکی یا خطوط pcm است.

شرکت مخابرات چند سالی است که بدلیل بافت فشرده بعضی مناطق و عدم امکان حفاری مجدد در آنها، بمنظور کار گذاشتن کابل های مسی تازه و توسعه شبکه کابلی، از همان کابل های قبلی استفاده کرده و به زیاد کردن ظرفیت آنها روی آورده هست. روشی که با نام Pulse Code Modulation ( PCM ) ( مدولاسیون پالس های کد شده است ) آشنا شده است و طی آن یک کابل مخابراتی به جای یک خط، بصورت همزمان به چند خط تلفن ثابت تخصیص داده شده است داده می شود، تکنولوژی که براحتی صدای مورد نیاز را در تلفن ثابت برطرف و صرفه جویی خوبی جهت شرکت مخابرات به همراه می آورد، ولی عنوان به همین جا ختم نمی شود.

برای دانستن دلایل زیاد و توضیح کاملتر ادامه این گزارش را اینجا دنبال کنید

کلاس های درس واقعیت مجازی چگونه اند +فیلم
با ورود عینک های واقعیت مجازی به مدارس دانش آموزان می توانند تصویرهای کتب درسی را به صورت سه بعدی لمس کنند.
دنیای مدرسه با تمامی شیرینی هایش دنیای تجربه های نو و تازه هست، و در کتب درسی که از سوی مولفان جهت دانش آموزان آماده می شود کودکان و نوجوانان با مطالب نو و تازه ای مواجه می شوند که در دنیای آنها شگفت انگیز تلقی می شود.

برای طراحی کتب دانش آموزی تنها رنگ و نقاشی های هنری است که می تواند به مطالب جذابیت بدهد، ولی با مجهز شدن مدارس به سیستم های رایانه ای و هدایت بعضی دروس به دنیای جالب کامپیوتر موجب شد تا دانش آموزان به بعضی از دروس میل به بیشتری نشان دهند.

این پیشرفت در ارائه دورس به شکل جذابتری می تواند رخ دهد، این جذابیت توانایی مهم دنیای فناوری امروز هست، دنیایی که در هر دقیقه آن اتفاقات جالبی و محصولات جدیدی ارائه می شود.

عینک های واقعیت مجازی یکی از این جذابیت ها است که در کلاس های درسی جهت تفهیم بهتر مطالب مورد استفاده قرار می گیرد، با این عینک ها و قلم های مخصوص رایانه ای دانش آموزان به آسانی می توانند تصویرهای کتب درسی ارزش را بعد از تبدیل به اشیاء سه بعدی به طور کامل درک کنند.
برای تماشای فیلم منتشره از این نوع کلاس ها اینجا کلیک کنید

  • رباتی که ماشین رها شده است را هم پارک می کند+فیلم
معضل همیشگی شهرهای بزرگ کمبود جای پارک هست. کمبودی که تکنولوژی روز را به فکر راه چاره در ارائه راهکارهای جالب انداخته است.

از این بعد ربات خدمتکار Superstrong قادر خواهد بود مانند یک دستیار خاص در خدمت ماشین شما باشد، رباتی پارک یاب که به وسیله یک شرکت فرانسوی و با صرف 4 میلیون دلار طراحی و ساخته شده است است.

پس از اسکن ماشین و تشخیص ابعاد آن، سیستم، محل مناسب جهت پارک ماشین را یافته و دراختیار ربات قرار می دهد، بازوهای ربات در زیر چرخ های اتومبیل قرار گرفته، آن را بلند کرده و تا محل مورد نظر حمل می کنند.

ربات استون جهت پارک، نیازی به گرفتن سوییچ از شما ندارد. او برنامه دقیقی از محل پارک به شما خواهد داد، بطور مثال به شما می گوید که ماشین روبروی شما حدود چه ساعتی از پارک خارج خواهد شد و یا فضای کناری جهت چه ساعتی خالی خواهد بود.

متقاضیان این ربات تنها کافی است از طریق راه اندازی برنامه روی گوشی هوشمند خود و یا از طریق وب سایت مهم شرکت، در پارکینگ های تعیین شده است حاضر و باقی ماجرا را به ربات استن بسپارند. به گفته کارشناسان، این کار تا 50 درصد، ظرفیت پارکینگ ها را اصلاح خواهد بخشید.

فیلم جالب عملکرد این ربات را نیز اینجا تماشا کنید

  • اینستاگرام از بین بردن پست ها را از دسترس بازدیدکنندگان خارج کرد +عکس
اینستاگرام گزینه “حذف” را به طور موقتی به تعویق انداخته و آن را با بایگانی جایگزین نموده است.
هنگامی که که علاقه مندان شبکه اجتماعی اینستاگرام ، لایک های کافی دریافت نمی کنند و یا فکر می کنند پست های آنها خسته کننده شده است اند، بعضی اوقات آنها را پاک می کنند؛ ولی ممکن است بعداً پشیمان شوند که البته اینستاگرام را از محتوای پول سازی محروم می سازد و تاریخچه پست های بازدیدکنندگان هم نابود می شود.

اینستاگرام سرگرم عرضه یک شاخصه تازه با نام بایگانی یا archivee است که به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد هرکدام از پست هایشان را نمیخواهند از دیگران پنهان کنند؛ ولی می توانند آنها را به صورت شخصی نگاه کنند یا آنها را بازگردانی نمایند.

علاوه بر این یکی از مدیران اینستاگرام گفته است: “ما هر لحظه سرگرم آزمایش راه های تازه جهت اصلاح بخشیدن به تجربه کاربری اینستاگرام هستیم.”

اگر به این خبر علاقه مند شدید توضیحات زیاد را اینجا بخوانید
آخر خبر /

واژه های کلیدی: افزار | ماشین | پنجره | افزاری | بدافزار | مخابرات | دنیای مد | استفاده | مخابرات | اینستاگرام | دنیای فناوری

فیلم ، آیا سرعت اینترنت دریافتی بازدیدکنندگان از مخابرات پایین است؟ ، چگونه

فیلم ، آیا سرعت اینترنت دریافتی بازدیدکنندگان از مخابرات پایین است؟ ، چگونه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog