درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز وب‌گردی دامادها چقدر پول آرایشگاه می‌دهند؟

به گفته رییس اتحادیه آرایشگران و پیرایشگران پایتخت کشور عزیزمان ایران هزینه‌ای که جهت آرایش و پیرایش داماد دریافت می‌شود بسته به انواع خدمات ارائه شده است و

دامادها چقدر پول آرایشگاه می‌دهند؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مصطفی گواهی اظهار کرد: جهت تعیین قیمت خدمات مربوط به آرایشگاه ها به طور مرسوم بر اساس توافق عمل می شود که البته در این میان منطقه ای که آرایشگاه مربوطه در آن قرار گرفته از اهمیتی خاص برخوردار هست.

عبارات مهم : استفاده
وی افزود: جهت ارائه خدمات ممکن است هر مشتری نظرات خاص خود را داشته و سلیقه ای متفاوت داشته باشد به عنوان مثال فردی بخواهد جهت یک روز موهای خود را پیوند بزند یا از گریم های حرفه ای استفاده کند ولی به هر صورت آنچه مشخص است آنکه در نهایت تعیین قیمت با رضایت مشتری صورت می گیرد.

رییس اتحادیه آرایشگران و پیرایشگران پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: به هر صورت آرایشگری یک هنر به شمار می رود که در سال ۱۳۹۳ از آن به عنوان هنر دهم نام بردند. در مورد آثار هنری نیز باید توجه داشت که به عنوان مثال یک تابلوی نقاشی ممکن است قیمتی بین ۱۰۰ هزار تومان تا میلیون ها تومان داشته باشد در واقع کار آرایشگران نیز به نوعی به همین شکل است و نمی توان جهت آن قیمت تعیین کرد. برهمین اساس معمولا تعیین قیمت به صورت توافقی صورت می گیرد و در این زمینه مدت زمانی که آرایشگر جهت مشتری خود صرف می کند نیز از اهمیتی خاص برخوردار هست.

گواهی درعین حال اظهار کرد: از سویی دیگر اکنون جهت ارائه خدمات به یک داماد ممکن است موارد متعددی مانند ماسک صورت و پاک سازی، شست وشو، اصلاح، سشوار، تافت و چسب مو یا گریم مورد استفاده قرار گیرد، آیا که مورد نیاز است مردها هم در این مراسم از جذابیت های خاص خود برخوردار باشند که به هر صورت ارائه ی این خدمات وقت گیر بوده و نیازی به هزینه هم دارد.

وی در آخر گفت: به هر صورت اکنون نحوه تفکر مردم عوض کردن کرده و دامادها جهت شب عروسی خود نیاز به استفاده از خدمات متنوعی دارند که به هر حال استفاده از این خدمات در تعیین قیمت تاثیرگذار است و همان گونه که اشاره شد گاه حتی ممکن است فرد جهت این روز خاص زندگی خود حتی تصمیم به کاشت مو جهت یک روز بگیرد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استفاده | آرایشگاه | آرایشگاه مردانه | داماد | هزینه آرایشگاه | عروسی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog