درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز ورزشی هدفمان افزایش به عنوان نخستین تیم آسیایی به روسیه است / انصاری فرد

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم بتوانیم در روز دوشنبه با حضور پر شور هواداران ازبکستان را شکست دهیم به عنوان نخستین تیم آسیایی راهی روسیه شویم.

هدفمان افزایش به عنوان نخستین تیم آسیایی به روسیه است / انصاری فرد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوانکریم انصاری فرد در حاشیه تمرین امروز تیم ملی اظهار داشت:خوشبختانه شرایط خوبی در اردوی تیم ملی حاکم است.نه تنها بازی تدارکاتی خوبی را برابر مونته نگرو انجام دادیم بلکه اردوی خوبی را هم در اتریش برگزار کردیم.
وی افزود: تمام بازیکنان جهت دیدار برابر ازبکستان از آمادگی بالایی برخوردار هستند. امیدوارم بتوانیم روز دوشنبه با حضور پر شور هواداران ازبکستان را شکست دهیم به عنوان نخستین تیم آسیایی راهی روسیه شویم.
مهاجم تیم ملی در ادامه افزود: خوشبختانه شرایطم رضایت بخش است و بعد از اینکه لیگ یونان تمام شد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی بهم دستور داد چند روزی را استراحت کنم تا با آمادگی اوج به اردوی تیم ملی ملحق شوم.
انصاری فرد راجع به شناختش از تیم ازبکستان گفت:بالاخره در این چند روز جلسه های آنالیز برگزار شد که در آن نقاط ضعف و قوت ازبکستان مورد بررسی قرار گرفت. ما تلاش داریم با استفاده از نقاط ضعف و قوت در دیدار برابر ازبکستان پیروز شویم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا نبود مراد بیکمائف تا چه حد می تواند به نفع تیم ملی باشد،گفت: بااهمیت ترین عنوان عملکرد خودمان در این دیدار هست. ما می خواهیم مانند بازی های گذشته سوار بازی باشیم و عرصه را بر حریف تنگ کنیم و جهت مهم نیست که چه بازیکنی از ازبکستان در بازی حضور ندارد. مهم تر از همه تیم خودمان است و در روز دوشنبه تنها به دنبال پیروزی بر ازبکستان هستیم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: دوشنبه | انصاری فر | ازبکستان | اردوی تیم ملی | کریم انصاری فرد | کریم انصاری فرد | مهاجم تیم ملی فوتبال | تیم ملی فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog