درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز ورزشی گرند پریکس و لیگ جهانی با یک نام تازه , تغییرات در لیگ جهانی والیبال

فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) تغییرات عمده ای در لیگ جهانی سال 2018 لحاظ کرده است که گزینش نامی یکسان جهت مسابقه های مردان و زنان از جمله این تغییرات هست.

گرند پریکس و لیگ جهانی با یک نام تازه , تغییرات در لیگ جهانی والیبال

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال در سال 1990 به عنوان بخشی از یک برنامهٔ بازاریابی در این رشته ورزشی راه اندازی شد تا نشان متمایزی از فعالیت های فدراسیون جهانی در آخرهای قرن بیستم باشد.
فدراسیون جهانی به دنبال راهکاری بود تا تماشای والبیال جهت مخاطبین خود در سراسر دنیا هر ساله جذابیت داشته باشد و منجر به ارتقاء این رشته ورزشی شود.

عبارات مهم : مردان

تا آن وقت مسابقه های بین المللی والیبال که تیم های برتر دنیا در آنها شرکت داشتند هر چهار سال یکبار و در قالب مسابقه هایی مانند المپیک و قهرمانی دنیا مسیر بود.
در مقابل، لیگ جهانی به گونه ای طراحی شده است بود که هر ساله برگزار گردد و میزبانی دورهٔ مقدماتی آن نیز به صورت چرخشی به شهرهای متفاوت دنیا می رسید تا هر کشور بتواند در بعضی از بازی ها میزبان باشند.
استراتژی فدراسیون جهانی والیبال در نهایت با موفقیت روبه رو شد و در شروع قرن بیست و یکم لیگ جهانی به عنوان یک مناسبت بین المللی پراهمیت در ورزش والیبال جایگاه خود را تثبیت کرد و هر ساله مسابقه های مردان با نام «لیگ جهانی» و مسابقه های زنان نیز با نام «گرند پریکس» پیگیری می شد.
فدراسیون جهانی والیبال جهت برگزاری بیست و نهمین دوره این مسابقه ها (سال 2018) تغییرات عمده ای لحاظ کرده است که گزینش نام یکسان «لیگ جهانی تازه والیبال» جهت مسابقه های مردان و زنان از جمله آنان است.
تغییرات عمده دیگری نیز در این مسابقه ها ایجاد شده است است که در گزارش های بعدی به آنان پرداخته خواهد شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مردان | مسابقه | والیبال | لیگ جهانی | رشته ورزشی | لیگ جهانی والیبال | لیگ جهانی والیبال | گرند پریکس والیبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog