درجه حرارت پرونده ارتباط بازداشت اکوادور

درجه حرارت: پرونده ارتباط بازداشت اکوادور دستگاه قضایی بین الملل اکوادور وزیر سابق

گت بلاگز ورزشی حضور زورخانه ای در باکو شروع یک مسیر طولانی است / هاشمی

رییس کمیته ملی المپیک کشورمان با حضور در ورزشگاه کریستال هال ، شاهد قهرمانی تیم زورخانه ای کشور عزیزمان ایران در مسابقه های تیمی بازی های همبستگی کشورهای اس

حضور زورخانه ای در باکو شروع یک مسیر طولانی است / هاشمی

به گزارشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوانکیومرث هاشمی در خصوص حضور ده تیم در این مسابقه های گفت: ورود ورزش قدیمی و باستانی زورخانه ای به تورنمنت معتبری همچون کشورهای اسلامی ، نقطه آغازی جهت حضور این رشته در رقابتهای بین المللی بزرگ هست. امیدوارم این مسیر طولانی ولی پرامید به آخر خوبی برسد.
وی افزود: فدراسیون جهانی ورزش زورخانه ای وکشتی پهلوانی در سال های گذشته تلاش بسزایی را جهت تحقق برنامه های از پیش تعیین شده است به کار بسته که همین عنوان ، امید به کسب موفقیت را زیاد می کند.

عبارات مهم : ورزش های زورخانه ای

هاشمی با اشاره به حضور ورزش زورخانه ای در بازی های باکو گفت: با تثبیت ورزش زورخانه ای در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی و در صورتی که بازیهای همبستگی به عنوان یک تورنمنت به تایید آی او سی برسد ، می توانیم شاهد پیشرفت هرچه زیاد این رشته هم باشیم. این امر، شدنی و محتمل است لیکن نتیجه های و رکوردهای مسابقه های همبستگی در سطح قابل قبولی است و نتیجه های خوبی به وسیله تیم ها گرفته می شود که گاهاً همطراز با نتیجه های بازیهای آسیایی و جهانی است.
رییس کمیته ملی المپیک افزود: از آنجایی که مسوولان فدراسیون جهانی ایرانی هستند و در این مدت هم به بهتر ین نحو توانسته اند جهت کسب موفقیت در این رشته تلاش کنند، کمیته المپیک کشور عزیزمان ایران آمادگی دارد هر نوع همکاری جهت تثبیت این رشته در سطح بین المللی را انجام دهد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ورزش های زورخانه ای | بازی های همبستگی کشورهای اسلامی | کیومرث هاشمی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog